Кондиціонери настінні

Electrolux EACS-12HFE/N3

9 999 грн.

Кондиціонер Electrolux EACS-12HF / N3 Fusion - це досить потужна, вдосконалена і сучасна модель, яка розроблена з метою проведення повноцінного охолодження, обігріву, осушення та вентиляції повітря в приміщеннях різноманітної спрямованості. Даний агрегат ідеально підходить для створення сприятливого кліматичного фону, рівномірно підтримуючи температуру. Даний кондиціонер гарантовано забезпечить вас продуктивною роботою протягом тривалого часу. Модель функціонує при економному споживанні електроенергії, а також при низькому рівні шуму. Кондиціонер відповідає найкращим стандартам європейської якості і йде з гарантією від заводу виробника.

Оригінальний дизайн і компактна форма допоможуть моделі вписатися практично в будь-який інтер'єр. Монтаж можна проводити в квартирі, в приватному будинку, готельному номері, кафе, ресторані, а також в будь-якому іншому громадському місці, за умови, що номінальної потужності кондиціонера буде вистачати для обслуговування даної площі.

Очищення повітря проходить за рахунок багатоступінчастого фільтра, який підтримує до 6 рівнів фільтрації, допомагає усунути всі негативні елементи, такі як пил, бруд, шкідливі мікроби, різні алергени, шерсть тварин, неприємні запахи і т.д. Ви нарешті зможете отримати повністю очищене повітря і вдихнути на повні груди. 

Код: #309    

Споживана потужність (охолодження / нагрів)Вт997/886
Потужність в режимі охолодженнякВт3,3
Потужність в режимі обігрівукВт3,5
Циркуляція повітрям3/г540
Рівень шуму (макс / хв)дБ-/35/55
Тип холодоагенту R410А
Максимальний перепад висот між блокамим5
Максимальна довжина трубм15
Мінімальна t для режиму обігріву°C-7
Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ)мм790x265x177
Вага внутрішнього блокукг7,5
Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ)мм715x482x240
Вага зовнішнього блокукг26

Інші товари з категорії Кондиціонери настінні

кондиціонери, Electrolux, касетні кондиціонери, купити, Київ