Повернення та обмін

ЧИ МОЖНА ОБМІНЯТИ АБО ПОВЕРНУТИ ТОВАР?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що:

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.


 

ДЕ І ЯК МОЖНА ЗРОБИТИ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ?

Обміняти або повернути товар можна в наших сервісних відділах.
Сервісний відділ знаходиться за адресою: м.Київ, Сирецька вулиця, 9, ОЦ МАЯК, оф.117. Графік роботи: з понеділка по суботу з 9-00 до 18-00, в неділю - з 10-00 до 16-00. Телефон: (044) 578-03-35.

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо ви мешкаїте не в Києві, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.

кондиціонери, Electrolux, касетні кондиціонери, купити, Київ